Предложения за подобрения във форума

Имате предложение към администраторите или проблем с използването на форума? Пишете ни тук.

Модератор: Георги

ЩТЦ
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Предложения за подобрения във форума

Мнение от ЩТЦ » чет окт 20, 2016 9:56 am

Защо няма опция за изтриване на регистрация?
Или има?
Благодаря!

Georgi Bancov
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Контакти:

Мнение от Georgi Bancov » чет окт 20, 2016 6:19 pm

Няма реализирана за момента. Аз, лично, не смятам, че е нужна. Ако мнозинството потребители реши обратното, обаче, ще я добавя с удоволствие. :)
Shortwave propagation is like fishing - dangle your hook in the water and see what you catch.

Потребителски аватар
PGF
Has thanked: 642 times
Been thanked: 118 times

Мнение от PGF » пет окт 21, 2016 9:34 pm

Лично аз мисля , че не трябва да има такава опция.Защото заличавайки се съответният user може да заличи и мненята си.И след време ,ако някои нов член на форума реши да чете от начало ще се получи голяма каша.Виждал съм го на други форуми.
Които не иска да членува тук да не пише и това е . Тук не е ДКМС или БКП всеки е свободен .
tv tuners - Strong 8201, Technisat DIGIPALT2, Humax HD Fox T2, Synaps Bit2
antenna-21 el. Yagi DL6WU Design-
Gain -15dBd F-586 MHz
chanel amplifier 'Teroz' 586 MHz.
Gain 15dB, Noise - 0.8 dB

Niki DX
Has thanked: 2 times

Мнение от Niki DX » вт окт 25, 2016 7:57 pm

Молба до сопственикот на овој форум, да се забрани навредливиот однос од страна на одредени членови да навредуваат по национална основа со користење на погрдни зборови за името на мојата држава Македонија како фиромски и сл. а посебно од администратор кој што е лицето на форумот. Ако тој си дозволува на predavatel.com барем тука да не навредува.
Благодарам

admin
Site Admin
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times

Мнение от admin » ср окт 26, 2016 8:22 am

NikiDX,
мнението на "сопственикот на овој форум" е, че политиката няма място при нас.

Може да се увериш и сам, че в секцията International forum твоята родина е изписана, като Македонија / Republic of Macedonia. Имам личен контакт с DX-ер от северна Гърция, който след като разгледа нашия форум (преди да поставим Flagcounter) и въпреки 20 годишните спорове между двете страни за името на държавата НЕ постави въпроса тук да не я изписваме в International forum, като Македонија.

Наясно съм с доводите на колегата да използва "фиром", знам и Вашите доводи защо не трябва да е така.
Надявам се, всички да продължим да търсим полезната информация в новите ни постинги и да не са налични обстоятелства, които да те карат да пишеш мнение, като предишното ти.

П.С. NikiDX, благодаря ти, че от самото начало пишеш на български език (вероятно ползваш google translate), каквито са и правилата на форума ни. В раздела Македонија / Republic of Macedonia няма ограничения за писане само на български, но в тази тема "Предложения за подобрения във форума" трябваше да продължиш на български.

Niki DX
Has thanked: 2 times

Мнение от Niki DX » чет окт 27, 2016 2:19 pm

Благодаря за отговора, радвам се, че официално форума е приятелски настроен към моята страна, но един човек тук, както и на един друг форум (предавател.ком) денонощно използва обидни думи и имена за Македония и македонците. Именно заради него и неговите обиди си тръгнах от този форум, си тръгнаха и много други хора. За това искам поне тук да се съсредоточим единствено върху ентусиазма към радио техниката, предаватели, антени и знания, свързани с разпространението на радиовълните. Не съм патриот и няма да бъда защото моята държава очевидно не ни обича македонците и иска малцинствата, но такива обидни думи са неприятни. Аз имам приятели в България, с които чудесно си сътрудничим, да се надяваме, че отделни хора, които си служат с обиди по национална основа няма да бъдат сериозен проблем.Иначе да, използвам Google Translatte а след коригирам защото и Google Translatte знае да е лошо да преведат :)
Поздрави и всяко добро :)

Georgi Bancov
Has thanked: 33 times
Been thanked: 17 times
Контакти:

Мнение от Georgi Bancov » пон дек 05, 2016 1:25 pm

Здравейте, колеги,

За коледно настроение сменихме фона на форума с тематичен такъв. Моля за мнения. :)
Shortwave propagation is like fishing - dangle your hook in the water and see what you catch.

Отговори

Върни се в “Въпроси, предложения и проблеми / Questions, suggestions and other issues”