По-интересните радио станици на кратки бранови (SW) кои се фаќаат во реонот на Скопје

Модератор: Георги

Niki DX
Мнения: 91
Регистриран на: чет сеп 29, 2016 9:03 pm
Местоположение: МАКЕДОНИЈА
Has thanked: 2 times
Been thanked: 0

Re: По-интересните радио станици на кратки бранови (SW) кои се фаќаат во реонот на Скопје

Мнение от Niki DX » ср юни 21, 2017 8:24 pm

При мен така е зададено
Прикачени файлове
SDR.jpg
SDR.jpg (164.4 KиБ) Видяна 1249 пъти

Отговори