Eutelsat 9B @ 9,0E

Приеми на сигнали от спътник.

Модератор: Георги

Потребителски аватар
niksan
Has thanked: 231 times
Been thanked: 160 times

Re: Eutelsat 9B @ 9,0E

Мнение от niksan »

Вървят да. Аз мислих, че ще изкарат само до Нова година, но си продължават. В случая, поне мене което ме блазни е не толкова качеството, а съдържанието. Според мен, поне още половин година ще влачат и на PowerVu, нещо с подмяната на приемниците има проблем. Качеството на картината може и да е по-добро, но за феновете на американски спортове съдържанието е убиец! ;) За големина на антена нужна за прием няма как да кажа, щото моята е голяма, но съдейки по footprint-а даже и 60см. ще стане без проблем. :think:
Изображение
Потребителски аватар
PGF
Has thanked: 6128 times
Been thanked: 1266 times

Мнение от PGF »

При мен даже има AU.
И ключетата сами долитат.
tv tuners - Strong 8201, Technisat DIGIPALT2, Humax HD Fox T2, Synaps Bit2
antenna-21 el. Yagi DL6WU Design-
Gain -15dBd F-586 MHz
chanel amplifier 'Teroz' 586 MHz.
Gain 15dB, Noise - 0.8 dB
Потребителски аватар
niksan
Has thanked: 231 times
Been thanked: 160 times

Мнение от niksan »

Точно PowerVu съм си мислил, че никога няма да я разпробият, първо щото я ползват доста мастити фирми за разпространение до кабелни оператори - HBO, Discovery, AXN и т.н., второ и военните - AFN, обаче откакто и видяха сметката, а в последствие тръгна и Аутоъпдейта на ключовете, вече вярвам на всичко. Пак казвам, поне според мен ще изкара поне още половин година, много трудно се сменят приемниците на кабелните станции - професионални са и струват бая пари и се внедряват трудно. Даже и до края на годината да изкара - няма да се учудя. :shifty:

А и пропуснах да отбележа - оригиналните приемници са монопол - Scientific Atlanta. Безкартова кодировка е PowerVu - ма времето и дойде, а докато се задвижи бюрократичната машина там, ще си гледаме спорт и филми, е без превод, но то не е проблем :whistle:
Изображение
Отговори

Върни се в “Сателитни приеми / Satellite reception”